Godne polecenia obiektywy przedsiębiorstwa Sigma - a więc, model podstawowy, kontra model z szerokokątnym zoomem

Posted on 23/12/2021 9:27am

Jakimi rzeczami wyszczególnia się podstawowy obiektyw przedsiębiorstwa Sigma, model Sigma A 35 F1.4 DG HSM, przeciwko obiektyw o posiadającym szerokokątnym przybliżeniu 10-20 milimetrów? O tych rzeczach dowiesz się jedynie, jeżeli dobrze przeczytasz nasz nowy felieton!


przedsiębiorstwo Sigma to swego rodzaju lider na rynku Fotografowania, który wytwarza obiektywy, cyfrowe lustrzanki oraz lampki błyskowe wyłącznie na terenie Japonii, posiadając jednak wiele biur regionalnych, rozsianych po calutkim globie.
sigma 10-20
Author: First Austria
Source: First Austria


gry
Author: West Midlands Police
Source: http://www.flickr.com


Nas jednakże w naszym artykule nie interesuje jego historia (która jak już o tej rzeczy mowa sięga wyżej niż czterdziestu latek wstecz), jednak dwa typy wytwarzanych przez niego obiektywów. Rozpoczynającym z nich jest standardowy model sigma a 35 f1.4 dg hsm, który posiada kilka rodzai mocowań, wewnątrz tego do: Nikona, Pentaxa, Canona, Sony, czy samiutkiej Sigmy - jasny obiektyw sigma. W obecnej chwilce (rozpoczęcie dwa tysiące siedemnaście) istnieje nawet możliwość zakupić go w promocji - starczy jedynie po szukać!


temat
Author: Max Braun
Source: http://www.flickr.com


Drugim branym pod spojrzenie w właśnie pisanym artykule modelem jest rodzaj obiektywu sigma 10-20 milimetrów, który ma w posiadaniu w obiektywie szerokokątny przybliżenie, a który to może mieć w posiadaniu dla przykładu model 10-20 milimetrów f/4-5.6 EX DC HSM, który to posiada wagę czterysta siedemdziesiąt gram, wymiary 83.5 x 81 mm - .

W dzisiejszych czasach faktycznie ciężko znaleźć jest cenne informacje, więc powołaj się na rekomendowane informacje (http://www.sklep.sn-promet.pl/produkt/reczny-ostrzegacz-pozarowy-rop/), które przykują Twoją uwagę.

Ów obiektyw nadaje się do modeli Canon EF, Nikon F, czy też Sony A / Minolta, a także Sigma i Pentax K.
Jak widać obiektywy marki Sigma są bardzo łatwo "przyswajalne" dla wielu modeli napomkniętych aparatów, z tego powodu, kiedy będziesz jakiegoś typu kupował, upewnij się, iż Sigma do niego będzie pasować bez w ogóle żadnych przeszkód!

Tags: aparat, firmy, Nikon, przedsiębiorstwo, kupić