Gimbal do gopro to odpowiednia decyzja

Posted on 02/04/2022 7:36am

Gdy filmiki robimy zazwyczaj z perspektywy pierwszej osoby, gdyż kamerę posiadamy doczepioną do kasku albo roweru, to nie powinniśmy niczego więcej dokupywać.
Ale co jeżeli pragniemy uzyskać nagranie z boku?


Czy sprawdzaliśmy, że okazuje się być gimbal do gopro?


Planując rejestrować coś z boku, bez potrzeby nieustannego trzymania kamery, co może okazać się być męczące, powinniśmy się zastanowić, czy dobrym sprawunkiem będzie gimbal do gopro. To mały kijek, na którym mamy możliwość zamocować kamerę oraz który nie zajmuje sporo przestrzeni.

Zainteresował Cię poniższy komentarz z serwisu (https://paudio.pl/pl/produkty/system-dso-ivo/)? Jeśli go nie aprobujesz, to namawiamy do sprzeciwu. Każda dyskusja będzie mile widziana.

Co istotne taki gimbal do gopro nierzadko okazuje się być wysuwany, zatem nagrania będziemy mieli możliwość robić z różnej wysokości.


Sypialnia, łóżko Zanette
Author: Zanette
Source: Zanette


Gimbal do gopro nie będzie kosztować sporo


nagrywanie siebie w przeróżnych momentach i pod przeróżnymi kątami może być ciężkie, gdy nie posiadamy właściwych akcesoriów. Odpowiednio może się tutaj sprawdzić gimbal do gopro, a zatem odpowiedni uchwyt do kamerki na kijku, którym możemy spokojnie kierować. Nie jest on trudny, wspaniale się go trzyma, a dodatkowo zezwala zrobić zdjęcia z boku i to bez trzęsącej się ręki. Należy mu się przyjrzeć i zadecydować, czy gimbal do gopro jest właściwy dla nas.
Potrzeba spojrzeć na tego typu propozycje, ponieważ może się okazać, że jeśli z nich będziemy korzystać, będziemy niesamowicie usatysfakcjonowani ze swojej decyzji.

Tags: zdjęcia, kask, gra, nagrywanie, typ