Gdzie możemy wykorzystać aparaty GoPro?

Posted on 03/07/2019 7:17am

Niewielka, niesłychanie lekka przenośna kamera cyfrowa, jaka nagrywa materiał w HD i jaką w prosty sposób możemy przymocować do hełmu - niby nic nadzwyczajnego


.


Jednakże to właśnie ten rynsztunek kilka lat wstecz zrewolucjonizował to, jakim sposobem ludzie manifestują co się u nich wydarzyło, czego doświadczają. Oglądający tego rodzaju filmy każdy może się poczuć ich uczestnikiem, częścią tego, co ma miejsce w materiale wideo. To nowe życie w kamery cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona koniecznym elementem fanów białego szaleństwa, a również wielbicieli windsurfingu, jumpingu, , jazdy bicyklem po górach lub jazdy na deskorolce. Najogólniej powiedziawszy adresatów przeróżnego rodzaju sportów (mniej czy też bardziej ekstremalnych), jakich wyczyny możemy łatwo znaleźć na YouTube - tutaj o kamerze sportowej.


www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Kamera sportowa GoPro dowiodła, iż nawet jednostka nie mająca wprawy w kręceniu obrazów, może kreować materiały wideo, które przyciągną do siebie bardzo wielu ludzi w necie. Jednakże szeroko pojęta tematyka sportowa to nie wyłączna płaszczyzna, na której kamery GoPro są używane. Firma planuje wypuścić w 2015 roku linię dronów zaopatrzonych w nadmienione kamery cyfrowe. To następne potwierdzenie na to, iż GoPro nie pragnie, by jego grupą odbiorców byli tylko ludzie uprawiający dyscypliny sportowe. Zamyśla pójść dalej ze swym rozwiązaniem w faktyczność zwyczajnego klienta - GoPro Hero Session.
.


Ostatnimi czasy okazało się, iż z potencjału kamer GoPro korzystają też amerykańscy astronauci. Chociaż moim sądem gigantyczne pole do popisu znajduje się w… w obszernym zakresie rozumianej turystyce.

Tags: YouTube, sport, sprzęt, moc, typ