Etui pancerne skonstruowane z wytrzymałego, usztywnionego materiału

Posted on 09/05/2018 7:39am

Telefony komórkowe w przeciągu ostatniej dekady przeszły nieodwracalną przemianę. Teraz telefony stały się smartfonami i są właściwie minikomputerami mieszczącymi się w kieszeni spodni, bądź torebki.


I tak, jak zwykłe komputery, zawierają ogrom wiadomości, jakie powinno się zabezpieczać przed wypływem, lub kradzieżą.


Sprzęty dotykowe typu tablet są obsługiwane w dłoniach toteż podczas użytkowania pogłębia się niebezpieczeństwo ich przypadkowego upadku. Rozwiązaniem owego kłopotu jest etui (polecam) pancerne stworzone z wytrzymałego, usztywnionego materiału. Wzmacniana obudowa zabezpiecza, lecz też umożliwia dostęp do ekranu i guzików. Wodoszczelny, solidny pancerz na telefon posiada także dodatkową osłonę ekranu. Pomyślano również o takiej ochronie aparatu i lampy błyskowej, by nie blokować możności fotograficznych smartfonu. Co znaczące, obudowa została stworzona w taki sposób, że nie pogarsza jakości sygnału. Pancerne etui scala ładny wygląd z najwyższą ochroną telefonu. Tak chroniony aparat telefoniczny ma możliwość przetrwać nawet w wypadku, kiedy posiadacz jest entuzjastą sportów ekstremalnych. Eksploatatorzy posiadają do wyboru parę dowolnych dodatków i odmian kolorystycznych, jak również komplet pozwalający na skomponowanie osobistej obudowy z różnokolorowych części.
sieć
Author: Altec Lansing


Przed kupnem najlepiej odnaleźć takie etui, jakie poświęcone jest dokładnie do własnego modelu. Należy także zwrócić uwagę na surowiec z jakiego pokrowiec został wykonany.


W handlu są pokrowce i etui stworzone z przeróżnych tworzyw, w pełnej gamie odcieni i wzorów, oraz poświęcone wielu rodzajom telefonów komórkowych.

Tags: aparat, moc, sprzedaż, fotograf