Dziś życie bez telefonu, to niemal jak życie bez ręki - ciągle chcemy być online i z tego powodu jesteśmy zmuszeni mieć non stop naładowany telefon

Posted on 28/09/2019 7:25am

W obecnych czasach bywamy tak zależni od telefonów, że aż niewyobrażalnym niemal staje się to, by wyobrazić sobie bez nich funkcjonowanie.


Obecnie na przystankach, w kawiarniach i niemal w każdym innym miejscu na Ziemi stale możemy zauważyć ludzi z telefonami w ręce.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND
Bywają one najczęściej dość duże i stale podłączone do internetu. To w wirtualnym świecie jesteśmy niekiedy bardziej zatopieni aniżeli w rzeczywistości. W telefonie mamy wszystko - foldery, muzykę, kamerę i połączenie z e-mailem i różnymi aplikacjami. Prawdą jest, że wszystkie nasze aplikacje oraz podłączenie do sieci niesamowicie zużywają baterię. Dodatkowo, wielki i kolorowy ekran również powoduje, że niektórzy muszą podładowywać telefon nawet każdego dnia. Na tyle boją się utraty kontaktu z wirtualnym światem, że ładowarka do telefonu ciągle znajduje się w ich torebce albo plecaku. Są osoby, które ładowarek posiadają kilka. Jedną mają w mieszkaniu, kolejną w biurze, a trzecią w torbie, żeby być w stanie naładować smartfon w podróży - w pociągu lub w busie. Dzisiaj jest to już na tyle powszechne, że niejeden przewoźnik, który nie chce być gorszy od konkurencji, dostarcza gniazdka do ładowania smartfonów lub laptopów przy każdym siedzeniu.


Darmowe Wi-Fi w busach to także już powoli norma.


Żyjemy w latach, gdy świat wirtualny stał się tak samo ważny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być ciągle online - aby być stale na bieżąco ze wszystkimi sprawami.

Tags: urządzenie, dom, czas, stal, pracy