Drony - nowoczesne wynalazki, które zyskują duże grono pasjonatów

Posted on 05/12/2017 1:26pm

Kiedyś stanowiły tylko „produkt” wyobraźni pisarzy science fiction. W tej chwili są rzeczywistość której każdy może doświadczyć na własnej skórze.


Bezzałogowe statki powietrzne stały się szeroko dostępne.


sprzęt - przekrój
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
To bez wątpienia prawdziwa gratka dla miłośników technologicznych „nowinek”. Na rynku znajdziemy masę wielorakich modeli. Na popularności zyskują quadrocoptery firmy Acme Warszawa a ściślej rzecz ujmując wybory konsumenckie jej mieszkańców są tego idealnym przykładem. Pojawia się pytanie skąd tak ogromne zainteresowanie? Przyczyn nie brakuje. To idealna propozycja przede wszystkim dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z „lataniem” i nigdy wcześniej nie mieli styczności z takimi urządzeniami. Cechuje je duża lekkość oraz niewielkie rozmiary. Opisywane bezzałogowce okazują się jednakże nader wydajne. Dobrze sprawdzają się zarówno na zewnątrz jak i w budynkach. W dodatku posiadają cały szereg walorów: nienaganne wykonanie z materiałów najwyższej jakości, przystępna cena, ciekawy design - wymieniać można bez końca.


Jeżeli poszukujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań, sięgnij po 3DR Solo. Uznawany jest on za „lidera” wśród dronów. Prezentowany model jako pierwszy pozwala na przesyłanie obrazu z kamery bezpośrednio do telefonu.

Tags: telefon, gra, czas, pytanie