Doskonały, lekki i wygodny obiektyw

Posted on 16/01/2022 7:24am

Przy zakupie obiektywu, należy zwrócić uwagę na to, czy będzie on pasował do naszego urządzenia. Z wyjątkiem osprzętu pochodzącego od tej samej firmy, jakiej logo widnieje na sprzęcie, mamy nadal do dyspozycji propozycję wytwórców niepodległych.
Sigma to sprzęt typowo amatorski. Obiektyw o tak obszernym obszarze ogniskowych, nie może być konstrukcją prostą. Obiektyw jest wyposażony w wyraźną podziałkę ostrości, również leżące po lewej stronie przełączniki trybu pracy autofokusa, statyczności, oraz blokowania obiektywu.


Sigma to niezależny producent obiektywów, który od wielu lat konsekwentnie zadziwia coraz to nowymi konstrukcjami. Sporo z nich to bardzo egzotyczne pozycje, które dla statystycznego fotoamatora zostają wyłącznie ciekawostkami. Jest możliwość jednak znaleźć w ofercie Sigmy szereg niezwykle użytecznych obiektywów stosownej jakości za stosunkowo małą cenę.

Jeśli opublikowane tu wiadomości są dla Ciebie zajmujące, kliknij tu, ponieważ w danym serwisie (http://www.chemiana100procent.pl/kategoria/zbior-zadan-z-chemii/) również odnajdziesz coś ciekawego.

Produkują oni obiektywy z zaczepami w wersji dla rozmaitych systemów.


sigma 18 200
Author: Doug Kerr
Source: http://www.flickr.com


Sigma 18 200 to uniwersalny, lekki i poręczny obiektyw, dedykowany specjalnie do lustrzanek cyfrowych. Posiada wkomponowany napęd. Dzięki nadzwyczaj zaawansowanej budowy, obiektyw zachowuje dużą jakość obrazu w pełnym obszarze ogniskowych. Dwa składniki o niskiej dyspersji SLD w powiązaniu z dwoma soczewkami asferycznymi przekazują wspaniałą korekcję każdego typu nieprawidłowości i odkształceń.
Szczególne wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, którymi pokryte są wszelkie soczewki, efektywnie zapobiegają powstawaniu każdego rodzaju blików i flar. Obiektyw ma układ wewnętrznego ostrzenia IF, dzięki któremu przednia soczewka nie obraca się podczas ostrzenia. To gwarantuje pewne stosowanie kołowych filtrów polaryzacyjnych.

Tags: program, firmy, budowa