Dlaczego rekomenduje się korzystać z programów CRM?

Posted on 04/02/2023 7:15am

Jestem pracownikiem biura ubezpieczeniowego i nieraz rozmyślałam na temat rozwiązania, które pomogłoby mi zarządzać swoimi działaniami. Ja sama wnosiłam starania, by utrzymać porządek i zorganizowanie. Ale mnóstwo dokumentów poupychanych na półkach, mnóstwo narzędzi do obsługi wcale mi pracy nie ułatwiały. A czasem jest wręcz odwrotnie, ileż ja się musiałam nieraz naszukać, aby znaleźć daną umowę. Nieraz byłam bliska gniewu.
Testowałam różne rozwiązania. Pewnego razu stwierdziłam, że w erze informatyzacji powinien być dostępny oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego - (zobacz oprogramowanie dla brokera). Okazało się, że taka aplikacja istnieje.

Od tego momentu zajmowanie się obsługą klientów, dokumentacją , a także rozliczeniami jest dużo szybsze. Co warte odnotowania, aktualnie trudno jest mi zapomnieć o ważnym spotkaniu czy kontakcie z klientem, bo CRM dla brookera (Netsoft.24) mi o tym skutecznie przypomni.

Aktualnie wykonanie klarownej bazy danych nie stanowi dla mnie problemu. Na szczęście nie potrzebuję już szukać wzorów dokumentów – ten program wygeneruje je za mnie. Sporą zaletą tej aplikacji jest to, że jest zintegrowane z innymi aplikacjami w naszej firmie .

Jak znalazłam wspomniane rozwiązanie? Wprowadziłam w pasku wyszukiwarki frazę "CRM Wrocław" i porównałam oferty, po czym odnalazłam najdogodniejszą według mnie. Nawet mój szef wydaje się zadowolony z tego rozwiązania.

Author: k.s.