Dlaczego powinno się po zakupie smartona kupić od razu do niego jakieś etui albo pokrowiec.

Posted on 27/09/2019 7:34am

Jednym z podstawowych akcesoriów, jakie się kupuje do nowego telefonu, będzie odpowiednie etui albo pokrowiec. Chodzenie z urządzeniem bez żadnej ochrony szybko spowodować może pojawienie się różnych zarysowań, wystarczy przypadkowo włożyć taki smartfon do torebki razem z kluczami.
Sporo osób chce także, aby ich urządzenie po prostu ładnie się prezentowało i wyróżniało się pośród innych, a tu etui lg x screen bardzo dobrze zda egzamin. Etui są bowiem oferowane w niezliczonej ilości kolorów i wzorów, więc każdy może sobie wybrać coś, co mu spasuje. Jeśli chodzi o kwestię wyglądu, to w wielu przypadkach sami producenci ułatwiają sprawę i oferują dodatkowo wymienne obudowy. Wtedy taka obudowa do Alcatel Pixi 4 4" będzie założona w miejsce starej i aparat całkowicie zmienia charakter.


tesco


Kupując etui przede wszystkim należy określić, jakie ma być jego przeznaczenie i czego się od niego będzie oczekiwać. Jeżeli stawia się w pierwszej kolejności na ochronę, to warto się zastanowić nad pokrowcem wykonanym z plastiku, silikonu albo poliwęglanu. Dają one wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, na przykład uderzeniami czy upadkami, a równocześnie zabezpieczają w czasie codziennego noszenia.
Za to etui otwierane, niejednokrotnie zrobione ze skóry albo innych podobnych materiałów, niezwykle stylowo i elegancko się prezentują, a dodatkowo klapka chroni cały ekran. Wielu klientów bardzo chętnie wybiera tego typu modele, szczególnie że liczba rozmaitych wersji kolorystycznych jest rzeczywiście duża.

Tags: urządzenie, wygląd, czas, miejsce, typ