Dlaczego po zakupie nowego telefonu warto pomyśleć o tym, żeby go zacząć chronić etui czy pokrowcem.

Posted on 18/12/2021 7:27am

Kupując nowy telefon najczęściej jest on bez żadnego zabezpieczenia. Wprawdzie współczesne smartfony coraz częściej posiadają bardzo wytrzymałe ekrany i mocne obudowy, lecz i tak warto pomyśleć o tym, żeby kupić jakiś pokrowiec albo etui.
malunek - Internet
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Nawet twarde szkło po wielokrotnym spotkaniu z ostrymi kluczami może się porysować, a na obudowie będą się pojawiały przebarwienia i rysy. Dodatkowo duża część etui asus zenfone 2 laser ze500kl będzie dodatkowo chronić przed upadkami czy uderzeniami, które niejednokrotnie się kończą poważnymi i przede wszystkim kosztownymi uszkodzeniami.

Kliknij śmiało tu a zobaczysz, że w najświeższym źródle (https://www.gohero.pl/dji-spark-combo) opublikowano niesamowicie intrygujące wiadomości. One także są dające do myślenia.

Z tego też powodu należy od samego początku pokusić się o ten gadżet, bo bardzo się on może przydać w czasie używania smartfona i znacząco może wydłużyć jego żywotność.


zabawa
Author: PEO ACWA
Source: http://www.flickr.com


rozdzielczość
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com


Na rynku wybór różnych etui i pokrowców jest bardzo duży, tak więc każdy powinien znaleźć coś pasującego do wymagań i potrzeb. Dużym zainteresowaniem cieszą się na przykład kabury, jakie da się wygodnie zapiąć przy pasku i nie trzeba wówczas nosić urządzenia w kieszeni czy torebce. Sporo osób wybiera także silikonowe Sony Xperia X etui, które bardzo dobrze zabezpiecza przez uszkodzeniami mechanicznymi, a poza tym ładnie się prezentuje. Jeśli ktoś będzie potrzebował odpowiedniej elegancji i stylu, to w jego sytuacji bardzo dobrze będą się sprawdzać pokrowce skórzane.
Bardzo stylowo się one prezentują, choć ich cena jest znacznie wyższa niż innych modeli. Oczywiście pamiętać też trzeba o etui wykonanych z plastiku i poliwęglanów, one też się cieszą sporym zainteresowaniem.

Tags: prezent, smartfon, moc, koszt, cena