Czym jest czebol, z jakiego kraju pochodzi i co może wytwarzać?

Posted on 05/11/2022 7:35am

Czy wiesz, że czebol to nazwa formy południowo-koreańskich konglomeratów? Były one popierane przez władze wojskowe. Jednym z nich jest spółka, jaka miała początkowo nazwę Lucky Goldstar.


Przedsiębiorstwo to zostało założone kilkadziesiąt lat temu przez p.


farby
Author: Dekoral


miejsce
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com


Koo In-Hwoi. Pierwszym towarem było radio A-501, jakie lampy do przedpokoju trafiło do handlu w 1959 roku. Dwa lata później w marketach zjawił się pierwszy automatyczny telefon: GS-1. W następnych latach LG wprowadziło na rynek lodówki, telewizory oraz klimatyzator czy też pralki. Aktualnie przedsiębiorstwo działa w dziedzinie chemicznej czy telekomunikacyjnej i zatrudnia około ćwierć miliona członków personelu. Jest też czwartym pod względem wielkości przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Towary tego koncernu są do kupienia w ponad stu państwach na całym świecie i mogą to być między innymi smartfony, kina domowe, suszarki, napędy optyczne czy projektory. Osobną grupą proponowanych przedmiotów są te, które dotyczą klimatyzacji.
Pomimo faktu, że towary tego koncernu są bardzo dużej klasy, są to zaLEDwie rzeczy martwe oraz mogą się w przyszłości popsuć. Dlatego też LG gwarantuje globalne wsparcie i serwis wyprodukowanych przez siebie urządzeń. Także w mieszkaniu odbiorcy. Dla osób, które chcą możliwą naprawę przeprowadzić samodzielnie, firma przygotowała na swej witrynie internetowej video czy instrukcje obsługi.


Należałoby jednak dodać, że dzisiaj produkty LG plasują się na pierwszych miejscach w wielu prestiżowych rankingach dotyczących niezawodności produktów. Znak firmowy firmy zachowany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Kolory te nie są dobrane przypadkowo. Są to zastrzeżone barwy, które zawsze występują razem.

Tags: LED, monitor, miejsca, market