Czym charakteryzują się nowiutkie i bardzo ciekawe domy na wrocławskim Psim Polu na blokowisku o nazwie Olimpia Port?

Posted on 18/01/2018 11:16am

Stolica Dolnego Śląska to piękne wielowiekowe miasto, jakie widnieje w atlasach niemalże od początków funkcjonowania kraju polskiego. Kiedyś było nazywane jako miasteczko 100 mostków, chociaż przed drugą wojną światową było ich ponad trzysta.
Stary Rynek, słynne wrocławskie ZOO, Plac Grunwaldzki, czy piękne wrocławskie parki to wyłącznie parę z pretekstów, dla których należałoby osiedlić się w tym mieście.


olimpia port
Author: Andrew Magill
Source: http://www.flickr.com


A w jakim miejscu dobitnie? Najwłaściwiej na nowo oddanym do użytku osiedlu pod nazwą Olimpia Port, jakie usytuowane jest w regionie Swojczycach. To bardzo piękna okolica, ponieważ mieści się zaledwie kilka minut drogi od serca Wrocławia. Sama inwestycja deweloperska pod nazwą Olimpia Port to wykonana w drugiej połowie 2016 roku i składa się z 13 cztero lub pięcio poziomowych budynków. Te z kolei posiadają precyzyjnie 352 piękne lokale, z jakich roztacza się śliczny widok na Odrę. Należałoby także wspomnieć, że wszystkie budowle w kompleksie Olimpia Port mają poziomy podziemne. W nich także zaplanowano stanowiska parkingowe dla lokatorów Olimpia Port.


Osiedle Olimpia Port to najlepsze stanowisko do osiedlenia sie ze swoją rodziną, ponieważ zakupując jedno z proponowanych mieszkań, nabywca kupuje nie wyłącznie kilka cegieł, lecz bardzo komfortowy lokal w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu są szkoły, sklepy oraz inne punkciki użyteczności miejskiej. Nie ma także najmniejszego problemu z komunikacją z pozostałymi częściami Wrocławia.
Do Olimpia Port dojeżdża kilka kluczowych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Sympatycy uprawiania sportu również odnajdą tu miłą atrakcję - jest to Ślęza. W okolicy znajduje się także klub kolarski.

Tags: mieszkania, rower, świat, zakup, miejsca