Czy wiesz, od których słów pochodzi słowo "fotografia"?

Posted on 07/01/2018 7:31am

Czy wiesz cóż w ogóle znaczy słowo fotografia? Rysowanie blaskiem. Pochodzenie wyrazu prowadzi do greckich słów "photos" błysk i "grapie" szkicowanie.


Określenia tego po raz pierwszy zastosował pochodzący z Francji wynalazca oraz malarz Herkules Florence.


apo 70-300mm f4-5.6 dg macro
Author: David Goehring
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli ta i niemało innych ciekawostek związanych z fotografią są Ci od dawna znajome, zapewne parasz się fotografowaniem jako zawodowiec. A jeżeli tak, to prawdopodobnie zainteresuje Ciebie obiektyw sigma 17-50, jaki zezwoli Ci zrobić różne ciekawe fotografie. Owego rodzaju teleobiektywy mają bardzo dobre parametry, które udostępnią Ci wykonanie wspaniałych fotografii. Obiektyw sigma 17-50 ma niezawodny system stabilizacji obrazu, dzięki czemu zrobione przez Ciebie zdjęcia nie staną się już ani razu niewyraźne. Oferuje duży kąt widzenia od ogniskowej 17mm, zapewniając jednocześnie niezmienną największą przysłonę F2 w pełnym wymiarze ogniskowych - zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie.


rower
Author: Sigma
Source: Sigma


Tak samo warty pochwały jest obiektyw apo 70-300mm f4-5.6 dg macro. Takowy teleobiektyw to także ciekawy pomysł na prezent dla pasjonata aparatu fotograficznego. Jeśli zbliżają się urodziny albo jakaś inna okazja, to może być wspaniały upominek. Jeśli przykładowo Ty albo Twój wnuk zajmujecie się zarobkowo wykonywaniem zdjęć, przetestuj przykładowo w Sieci czy obiektyw apo 70-300mm f4-5.6 dg macro posiada wszystkie konieczne do Twojej pracy właściwości. Jest niezwykle prawdopodobne, że tak akurat będzie - sprawdź tutaj.
To najwyższej klasy sprzęt, który powinien mieć każdy profesjonalista. Posiada wszelakie nowoczesne układy zezwalające usuwanie niepotrzebnych rezultatów.

Tags: test, aparat, obiektyw, prezent