Czy dobrze zrobione zdjęcia przedmiotów są sposobem na zwiększenie sprzedaży w internecie?

Posted on 02/10/2019 3:46am

Każdysprzedawca, który ma sklep w internecie jest świadomy, że właściwe pokazanie przedmiotu to rzecz bardzo ważna w handlu. Zwłaszcza w sprzedaży przez internet, kiedy nie widzimy realnego przedmiotu i nie możemy go dotknąć, przymierzyć albo sprawdzić, jak leży w dłoni. Co pozwala lepiej sprzedawać właścicielom sklepów internetowych?

Dobrze zrobione zdjęcia 3D faktycznie odzwierciedlają produkt, który pokazany jest w całości, samemu się przekonać. Wielką zaletą jest opcja przybliżenia nawet najmniejszych jego części, co automatycznie zwiększa zaufanie do niego, a potencjalny konsument ma szansę bardzo dokładnego go obejrzenia. Dzięki temu sklep może znacząco obniżyć ilość oddawanych i reklamowanych przedmiotów, których przyczyną była niezgodność z przedstawianym i opisywanym towarem.aparaty fotograficzne
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Sklep umieszczający zdjęcia 3D na pewno będzie cieszył się większą popularnością i dużą ilością wejść i usatysfakcjonowanych klientów, ponieważ stosuje najnowsze technologie, do jakich z pewnością wlicza się fotografia obrotowa. Żeby zbyt mocno nie obciążać komputera przy ładowaniu witryny całego sklepu i przeglądanej aktualnie strony, zdjęcia 360 ładują się progresywnie, co – pomimo bardzo wysokiej rozdzielczości (a co za tym idzie – ich „ciężarze”), nie nie sprawiają komputerowi kłopotu. Dobrze zrobione zdjęcia sprzedadzą nie tylko produkty, ale też miejsca. Fotografia obrotowa sprawdza się w elektronicznych folderach reklamowych biur podróży albo pośredników w sprzedaży nieruchomości, bo pokazuje absolutnie wszystkie zakątki i eliminuje to, czego nie można zobaczyć na klasycznych zdjęciach. Zdjęcia 360 umożliwiają korzystniejsze ukazanie pomieszczeń, ich ustawność i ewentualne możliwości przebudowy.

Co więcej, oferty wakacyjne lub miejsca, do których chcemy podróżować, sfotografowane w ten sposób, mogą ukazać całe piękno i przestronność pomieszczeń. Zdjęcia 360 pobudzają wyobraźnię i pomagają podjąć decyzję związaną z zakupem danej rzeczy. Każdy sklep na pewno sporo zyska inwestując w tego typu zdjęcia – poprawi swoją pozycję, swój całościowy obraz i sprzedaż, dlatego koszt sesji z pewnością zwróci się w bardzo szybkim tempie. Przedmioty zaprezentowane są dokładnie, ze wszystkimi istotnymi szczegółami, dzięki czemu prezentują się dość okazale.

Tags: rozdzielczość, ukazanie