Czemu warto trochę zadbać o swój telefon zakładając na niego porządny pokrowiec albo etui.

Posted on 05/03/2022 8:09am

Nowe telefony mają nieporysowane obudowy i ekrany, jednak niekiedy starczy kilka dni trzymania w kieszeni czy torebce, aby po tym wyglądzie nie został nawet ślad.


Z tego też powodu jeżeli ktoś chce zachować na dłużej swój sprzęt w odpowiedniej formie, a jednocześnie dać mu większe bezpieczeństwo na wypadek jakiś uderzeń czy upadków, to powinien zainwestować w odpowiedni pokrowiec. Nawet te bardzo tanie, kosztujące kilkanaście złotych już w jakiś sposób urządzenie zabezpieczą, a inne odmiany dają znacznie większą skuteczność. Nie można też zapomnieć o roli ozdobnej, sporo etui i pokrowców jest bardzo ładnie i estetycznie zrobionych. Na rynku wybór tych gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy właściciel smartfona bez problemów może odpowiedni huawei y3 etui dla siebie znaleźć.


obudowa huawei y5
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Bardzo popularne na przykład są pokrowce wykonane z plastiku lub trochę droższego poliwęglanu, akurat ten materiał jest niezwykle wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Bardzo dobrze przed tego typu rzeczami chronią także etui wykonane z silikonu, zakładane na boki i tył komórki. Dzięki swojej elastyczności doskonale absorbują one energię, i niejeden smartfon dzięki nim uratował się od zniszczenia.

Z pewnością przyda Ci się dostęp za darmo (http://www.produktypremium.com/kategoria-produktu/promienniki-parasole-grzewcze/) do naszej kolejnej witryny. Nie czekaj, tym bardziej jeżeli zaintrygowały Cię omówione tu tematy.

Jeśli jednak trafi się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkowo pęknie, to też wielkiego problemu najczęściej nie będzie.


Do wielu modeli telefonów można bowiem dokupić firmowe obudowy i je po prostu wymienić. Co więcej, w przypadku niektórych modeli druga obudowa huawei y5 będzie się znajdowała w zestawie, jaki się kupuje.

Tags: urządzenie, model, telefony