Cyfrowe prezenty pod choinkę

Posted on 15/02/2023 7:35am

Canon PowerShot G1 X to król wśród modeli. Za prawie 3 tysiące złotych mamy matrycę w jakości 14,3 mp oraz masę udogodnień, które skutkują niebywale dobrym obrazem.
Sprzęt cechuje się także dobrym wyświetlaczem i nie sprawia trudności w obsłudze. Zdominował parę zestawień na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest istotnie wielką rekomendacją.
aparat cyfrowy
Author: CASIO
Source: CASIO
Panasonic Lumix DMC-LX7 jest mocno poręczny. Można znaleźć go już za 2190 złotych. Podobnie, jak pozostałe aparaty cyfrowe z tej serii, wyróżnia go świetna jakość fotografii oraz wytrzymały akumulator.

Jeżeli chcesz znaleźć coś mniej drogiego, kapitalnym zakupem staje się Sony Cyber-shot DSC-HX20V za około 1,5 tys. złotych. Model ten ma niezłe wyposażenie i fantastyczny zoom 20x. Świetnie nadaje się do filmowania.

Przeglądając kamery cyfrowe, poniżej garść produktów wartych nabycia:Naprawdę praktyczny Panasonic HC-V700, wart około dwóch tysięcy złotych. Cechuje się wielką rozdzielczością zapisu – zapis w rozdzielczości 15,3 mega piksela.
aparat fotografa
Sony HDR-PJ260VE, który zapisuje w sporo gorszej rozdzielczości (5,43 mega piksela), ale za to dostajemy razem z nim wbudowany dysk twardy o rozmiarze 120 gigabajtów, co przekłada się na zrealizowanie wielu godzin filmu.

Dla fanów naprawdę ostrego obrazu, którzy mogą wydać nieco więcej gotówki (gdzieś cztery tysiące złotych), świetnym zakupem będzie Sony HDR-CX730E, który filmuje wszystko w godnym uznania formacie 24 mega pikseli.

Mniej zamożnych ucieszy porządna kamera kamera na podczerwień cyfrowa Samsung HMX-F80, lekka i wygodna, kręcąca w niezgorszej jakości i dostępna już za mniej więcej 500 złotych.Tags: obraz, Wyposażenie, format

Author: M.B