Ciesz się drogim gadżetem przez długi czas, czyli o korzyściach posiadania etui na telefon

Posted on 25/09/2019 9:48am

Zadania etui na smartfony są różnorakie. Mają one jednak szczególnie ochraniać telefon komórkowy przed upadkiem i kolejnym następstwem – uszkodzeniem.
Ich drugą rolą jest z kolei wspaniały wygląd, dzięki któremu każdy smart fon wygląda jeszcze lepiej. Wszystkie różnią się od siebie i są dostosowane do danego modelu.


Niedawno na rynek – także i polski – swą premierę miał najnowszy model marki Samsung. Obecnie już istnieje możliwość zakupu etui na telefon Samsung Galaxy J5 2016, dostępnego również w różnych sklepach firmowych, punktach sieci komórkowych, jak również i w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą poprzez strony internetowe. Większość z nich jest tworzona specjalnie na potrzeby telefonu, ale można też zostać właścicielem etui firmowego – prosto od firmy. Smartfon Samsung J5 2016 posiada bardzo trwałą oraz odporną na wszelkie zarysowania obudowę, lecz futerał pozwala też na ochronę ekranu. W trakcie wypadku przejmuje ono energię, a następnie ją tłumi i zarazem ochrania ekran przed rysami. Model ów to połączenie elegancji, lecz razem z futerałem – zachwyci wszystkich.


Elektrownia atomowa Fukushima nr 1
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com


W chwili obecnej najbardziej popularnym telefonem jest jeden z wersji firmy Apple. W związku z tym też obudowa Apple Iphone 5/5s jest dostępna w wielu różnych postaciach.
Kolorowe, z motywami postaci z popularnych w tymże czasie bajek, bądź też z napisami codziennie motywującymi – każda obudowa posiada swój własny kształt oraz formę, a w związku z tym posiadaczom Apple Iphone 5/5s z pewnością nie wyczerpią się coraz to nowsze pomysły na ochronę swego smartfona.

Tags: telefon, telefony, budowa, online