Ciesz się drogim gadżetem przez długi czas, czyli o korzyściach posiadania etui na telefon

Posted on 04/03/2021 8:06am

Zadania etui na smartfony są różnorakie. Mają one jednak szczególnie ochraniać telefon komórkowy przed upadkiem i kolejnym następstwem – uszkodzeniem.
Ich drugą rolą jest z kolei wspaniały wygląd, dzięki któremu każdy smart fon wygląda jeszcze lepiej. Wszystkie różnią się od siebie i są dostosowane do danego modelu.


Niedawno na rynek – także i polski – swą premierę miał najnowszy model marki Samsung. Obecnie już istnieje możliwość zakupu etui na telefon Samsung Galaxy J5 2016, dostępnego również w różnych sklepach firmowych, punktach sieci komórkowych, jak również i w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą poprzez strony internetowe. Większość z nich jest tworzona specjalnie na potrzeby telefonu, ale można też zostać właścicielem etui firmowego – prosto od firmy. Smartfon Samsung J5 2016 posiada bardzo trwałą oraz odporną na wszelkie zarysowania obudowę, lecz futerał pozwala też na ochronę ekranu.

Jeżeli zainteresował Cię taki artykuł, poznaj inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (http://impeco.pl/odswiezacze-powietrza), znajdziesz tutaj analogiczne wiadomości.

W trakcie wypadku przejmuje ono energię, a następnie ją tłumi i zarazem ochrania ekran przed rysami. Model ów to połączenie elegancji, lecz razem z futerałem – zachwyci wszystkich.


Elektrownia atomowa Fukushima nr 1
Author: Faruk Ateş
Source: http://www.flickr.com


W chwili obecnej najbardziej popularnym telefonem jest jeden z wersji firmy Apple. W związku z tym też obudowa Apple Iphone 5/5s jest dostępna w wielu różnych postaciach.
Kolorowe, z motywami postaci z popularnych w tymże czasie bajek, bądź też z napisami codziennie motywującymi – każda obudowa posiada swój własny kształt oraz formę, a w związku z tym posiadaczom Apple Iphone 5/5s z pewnością nie wyczerpią się coraz to nowsze pomysły na ochronę swego smartfona.

Tags: telefon, telefony, budowa, online