Blender, robot kuchenny - co to jest a także do czego służy?

Posted on 10/01/2019 7:36am

Podręczny oraz funkcjonalny sprzęt AGD do kuchni ułatwi kucharzenie oraz skróci okres przyrządzania potraw.


Frapujesz się co nabyć: robot kuchenny, blender czy też malakser? Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj do czego służą oraz zastanów się, do przygotowywania jakiego rodzaju dań potrzebujesz ich używać.


Instalacja elektryczna
Author: Franck J.
Source: http://www.flickr.com


akcesoria zelmer
Author: Ha1000
Source: http://www.flickr.com
Blender miksuje oraz rozdrabnia, jest dobry do robienia koktajli, czy też miksowania zupy krem.

Pamiętaj, że istotna oferta powinna być zaprezentowana w odpowiedni sposób. Przejrzyj trochę następnych wpisów i zamów ten artykuł, który Ci przypadł do gustu.

Nie zajmuje dużo miejsca oraz (ciąg dalszy tego materiału - znacznie odnajdziesz logintrade.pl) jest względnie tani, całkiem poręczny a także bezproblemowy w użyciu. Rozróżniamy 2 typy blenderów. Blender kielichowy stojący to klasyczny mikser z pojemnikiem najczęściej szklanym, do którego wkładamy wyroby, jakie pragniemy zmiksować, np. owoce na cocktail. Blender klielichowy w rozszerzonej wersji może też mieć przykładowo młynek do kawy, czy też sokowirówkę - ale taki model będzie kosztowniejszy. Drugi wariant to blender manualny wyposażony w stopkę miksującą, wykonaną z plastiku albo stali szlachetnej. Przyda się kiedy na przykład potrzebujemy zmiksować zupę w garze. Blender ręczny w podstawowej wersji służy w zasadzie do przecierania wyrobów oraz mieszania. Możemy także kupić blendery ręczne z dodatkowymi funkcjami. Taki blender posiada różne końcówki, na przykład do ubijania piany, pojemnik z tarczami do krajania, nóż do mieszania oraz kruszenia lodu.


Robot kuchenny z kolei to znakomity i funkcjonalny sprzęt w kuchni. Jego cena zależy od rozmiarów oraz wyposażenia, jednak na pewno lepiej zainwestować w świetny sprzęt znanych marek mający ponadprogramowe akcesoria Zelmer jest właśnie taką marką.


Będzie nam długo służyć bez awarii. Robot kuchenny wielozadaniowy ubija, wyrabia ciasto, miksuje, sieka, a nawet może odciskać sok z owoców. Jednym słowem, jest wszechstronny a także nadaje się do przygotowywania wielu potraw.

Tags: czas, efekty, typ