Archicom jako jeden z największych i najdłużej działających deweloperów

Posted on 26/07/2018 7:19am

Każdy deweloper zachęca do kupna lokum właśnie u niego, wabi dobrą lokalizacją, interesującymi cenami, jak również znaczną jakością materiałów wykończeniowych.


sprzątanie
Author: Ben
Source: http://www.flickr.com
W gąszczu różnych propozycji wybór samego lokum, a przy tym dewelopera do łatwych nie należą. Poświęcając niemało pieniędzy na kupno wymarzonego gniazdka nie można zezwolić sobie na dobór nieodpowiedniego dewelopera. Archicom jest jednym z największych i najdłużej funkcjonujących deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. Przekazuje mieszkania, apartamenty, lofty i biura. Archicom, jak jednostka obecna na rynku od około 30 lat, zrealizowała już ponad 150 obiektów, w tym budynki mieszkalne, hotele i biurowce. Aktualnie firma wykonuje zarówno budynki (zobacz tutaj) mieszkalne z lokalami usługowymi, jak i wieloetapowe centra biznesu.


narzędzia
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com


Zakup lokum to często decyzja na niemało lat, a nawet na całe życie, wobec tego warto pamiętać, żeby dokładnie określić własne potrzeby. Przed kupnem lokum wypada zwrócić uwagę na wiele czynników, które będą miały zasadniczy wpływ na to by nasze gniazdko było dla nas przydatne.


Wieloetapowe inwestycje tej firmy powstają na podłożu współczesnego, kompleksowego planu zagospodarowania przestrzennego. Odpowiednie wytyczenie powierzchni zapewnia samowystarczalność w odcinku najważniejszych potrzeb życiowych, lokum, pracy, rekreacji, wyżywienia, kształcenia.


Nadrzędnym celem jest budowanie mocnej więzi z przestrzenią, opartej na identyfikacji z pozycją zamieszkiwania, oraz związków pomiędzy lokatorami.

Tags: mieszkania, zakup, plan, IT